V – Procesory Logiczne vs Procesory Wirtualne

Realizujemy w każdym roku działalności dziesiątki wdrożeń różnych technologii informatycznych, czy to wdrożenie Active Directory, wirtualizacja serwerów, integracja czy instalacja urządzeń klasy UTM w sieci. Poniżej wybraliśmy kilka z pośród ciekawszych wdrożeń w ostatnim czasie zrealizowanych dla naszych klientów.

Firma Silspek Rubber to specjaliści w produkcji mieszanek silikonowych. Już od roku 1999 zajmuje się sprzedażą i dystrybucją, natomiast od 2005 roku także produkcją mieszanek silikonowych na bazie surowców renomowanych producentów.

Unitrez istnieje od 1992 roku. Firma oferuje instalacje alarmowe zarówno dla małych domów jednorodzinnych, sklepów jak i zintegrowane systemy zabezpieczeń dla dużych obiektów przemysłowych, gmachów i banków.

 

Grupa Kapitałowa Otmuchów S.A.  powstała w 2011 roku składa się z 4 filarów biznesowych - spółek: ZPC Otmuchów S.A., PWC Odra S.A. z Brzegu, Jedność Sp. z o.o. ze Wschowy, Aero Snack Sp. z o. o. oraz z 3 spółek wspierających działalność podstawową: Otmuchów Inwestycje, Otmuchów Marketing oraz Victoria Sweet Sp. z o.o.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/quantumsoft/ftp/quantumsoft/templates/jm_consilium/html/com_k2/templates/default/category.php on line 246

Kompleksowe usługi informatyczne

Jeżeli poszukujesz wsparcia w jakiejkolwiek dziedzinie informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne. Każdy projekt to dla nas nowa fascynująca przygoda w świecie technologii informatycznych.

Blog

Dane kontaktowe

Quantumsoft
Park Naukowo Technologiczny
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

+48 77 4432 546

info@quantumsoft.pl