V – Procesory Logiczne vs Procesory Wirtualne

Firma Vip Car Sp z o.o. działa w branży motoryzacyjnej na opolszczyźnie od 1992 roku. Firma sprzedaje samochody Renault, Dacia, Nissan oraz Isuzu, zajmuje się także serwisem samochodów wszystkich marek oraz posiada usługi Stacji Kontroli Pojazdów.

Adamiec Sp  z o.o. wykonuje usługi cięcia wodą, frezowania, gratowania, piaskowania, gwintowania oraz lakierowania proszkowego.

Frma Arcotech jest bezpośrednim importerem urządzeń kosmetycznych, pomiarowych oraz sprzętu RTV i AGD.

WOBURG Rubber to uznany w Polsce dostawca mieszanek gumowych i silikonowych.

Pro Media Sp z o.o. jest wydawcą min. Nowej Trybuny Opolskiej, tygodnika Teraz-Opole, portalu www.nto.pl, mmopole. To największy wydawca prasowy na Opolszczyźnie. Specyfika prowadzonego biznesu, wymaga zapewnienia dostępności kluczowych systemów informatycznych przez 24h, 365 dni w roku.

NAV24 Sp z o.o. to firma informatyczna specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań Microsoft Dynamics. Właśnie z tego względu ma specyficzne i wysokie wymagania w stosunku do posiadanej infrastruktury informatycznej. Ważną kwestią jest możliwość szybkiego utworzenia środowiska testowego lub demonstracyjnego.

P.P.H.U "Angra" to firma produkująca różne rodzaje szkła dla kontrahentów na całym świecie. Specyfika produkcji wymaga zapewnienia ciągłego i niezawodnego działania infrastruktury informatycznej.

Firma Silspek Rubber to specjaliści w produkcji mieszanek silikonowych. Już od roku 1999 zajmuje się sprzedażą i dystrybucją, natomiast od 2005 roku także produkcją mieszanek silikonowych na bazie surowców renomowanych producentów.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/quantumsoft/ftp/quantumsoft/templates/jm_consilium/html/com_k2/templates/default/category.php on line 246

Kompleksowe usługi informatyczne

Jeżeli poszukujesz wsparcia w jakiejkolwiek dziedzinie informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne. Każdy projekt to dla nas nowa fascynująca przygoda w świecie technologii informatycznych.

Blog

Dane kontaktowe

Quantumsoft
Park Naukowo Technologiczny
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

+48 77 4432 546

info@quantumsoft.pl