Silver Partner

Quantumsoft - Silver Partner Veeam

Firma Veeam® to nowoczesna ochrona danych (Modern Data Protection™) — oferuje wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo rozwiązania stworzone na potrzeby wirtualizacji (Built for Virtualization™) i środowiska chmurowego.

Firma Veeam Software, partner Elite w programie VMware Technology Alliance oraz partner firmy Microsoft, tworzy innowacyjne produkty do ochrony środowisk VMware vSphere i Microsoft Hyper-V oraz zarządzania nimi.

Rozwiązanie Veeam Backup & Replication™ umożliwia tworzenie kopii zapasowych oraz odzyskiwanie i replikację danych w środowiskach VMware i Hyper-V. To czołowe rozwiązanie do backupu maszyn wirtualnych (#1 VM Backup™) pomaga przedsiębiorstwom osiągnąć założone parametry RPO i RTO, zaoszczędzić czas, wyeliminować ryzyko oraz radykalnie obniżyć nakłady kapitałowe i koszty operacyjne. Pakiet Veeam Backup Management Suite™ to zintegrowany produkt łączący rozwiązania Veeam Backup & Replication i Veeam ONE™ który chroni inwestycje w infrastrukturę wirtualną, zwiększa wydajność administrowania i pomaga ograniczyć codzienne ryzyko związane z zarządzaniem. Pakiet Veeam Management Pack™ (MP) rozszerza korporacyjne funkcje monitorowania na środowisko VMware za pośrednictwem oprogramowania Microsoft System Center. Firma Veeam udostępnia również bezpłatne narzędzia dla społeczności związanej z wirtualizacją.Veeam jest firmą prywatną założoną w 2006 r., która od 2009 r. przynosi zyski. Obecnie na całym świecie Veeam ma 19 000 ProPartnerów i 80 000 klientów. Światowa centrala firmy mieści się w Baar w Szwajcarii, a jej oddziały funkcjonują w różnych krajach świata. Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.veeam.com/pl.

Veeam Backup & Replication

Nowoczesna ochrona danych stworzona na potrzeby wirtualizacji i środowiska chmurowego Rozwiązanie Veeam® Backup & Replication™ to nowoczesna ochrona danych stworzona na potrzeby wirtualizacji (Modern Data Protection — Built for Virtualization™) i środowiska chmurowego. Umożliwia ono wydajną, łatwą w obsłudze i przystępną cenowo ochronę danych w środowiskach VMware i Hyper-V. Dzięki przodującym w skali branży funkcjom przedsiębiorstwa różnej wielkości mogą dotrzymywać założonych parametrów (RTO i RPO), oszczędzać czas i eliminować ryzyko. Rozwiązanie Veeam Backup & Replication zapewnia najbardziej kompleksową ochronę infrastruktur wirtualnych i jest oferowane z myślą o maksymalnym zwrocie z inwestycji oraz znacznym obniżeniu całkowitego kosztu posiadania.

Więcej informacji o rozwiązaniu Veeam Backup & Replication.

Veeam Backup Essentials

Przystępne cenowo funkcje tworzenia kopii zapasowych dla małych firm

Przedsiębiorstwa dysponujące kilkoma hostami również potrzebują niezawodnej ochrony danych. Veeam® Backup Essentials™ to przystępne cenowo rozwiązanie dla małych firm, które zawiera wszystkie wydajne i łatwe w obsłudze funkcje produktu Veeam Backup & Replication™. Jest ono dostępne w specjalnej cenie zapewniającej znaczne oszczędności i odpowiada potrzebom administratorów IT w firmach liczących mniej niż 200 pracowników oraz posiadających środowiska wirtualne z 2, 4 lub 6 gniazdami.

Więcej informacji o rozwiązaniu Veeam Backup Essentials

Veeam Backup Management Suite

Wgląd, skalowalność i kontrola

Pakiet Veeam® Backup Management Suite™ udostępnia zaawansowane mechanizmy ochrony danych przeznaczone do środowisk VMware i Hyper-V różnej wielkości. Oprócz funkcji rozwiązania Veeam Backup & Replication™ pakiet Veeam Backup Management Suite umożliwia pełny wgląd w infrastrukturę kopii zapasowych, zaawansowane monitorowanie zadań backupu i związanych z nimi zasobów, a także tworzenie skróconych raportów i szczegółowej dokumentacji dotyczącej stanu kopii zapasowych oraz wydajności, dostępności, wykorzystania i innych parametrów infrastruktury backupu.

Więcej informacji o pakiecie Veeam Backup Management Suite.

Veeam ONE

Wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo monitorowanie i raportowanie

Veeam® ONE™ oferuje wydajne, łatwe w obsłudze i przystępne cenowo funkcje monitorowania, raportowania i planowania mocy obliczeniowych przeznaczone dla środowisk VMware i Hyper-V oraz rozwiązania Veeam Backup & Replication™. Dostępny jest pełny wgląd w infrastrukturę kopii zapasowych i wirtualną, bez ograniczeń dotyczących niezależnych hostów, serwerów zarządzania i klastrów pracy awaryjnej. Veeam ONE udostępnia zaawansowane funkcje monitorowania, raportowania i planowania mocy obliczeniowych na potrzeby rozwiązania Veeam Backup & Replication. Administrator ma do dyspozycji kompleksowe, zintegrowane rozwiązanie, za pomocą którego może zapewnić optymalną ochronę, wydajność i dostępność całego środowiska wirtualnego.
Więcej informacji o rozwiązaniu Veeam ONE.

Veeam Management Pack dla VMware

Lepsze wykorzystanie inwestycji w oprogramowanie Microsoft System Center dzięki zarządzaniu środowiskiem VMware

Pakiet Veeam® Management Pack™ pozwala lepiej wykorzystać inwestycję w oprogramowanie Microsoft System Center przez objęcie platformy VMware funkcjami zarządzania od aplikacji do sprzętu. Dzięki systemowi zbierania danych o zwiększonej odporności na błędy pakiet Veeam MP kontynuuje monitorowanie nawet w przypadku awarii serwera vCenter. Nowe raporty umożliwiają korelację alarmów ze zmianami w konfiguracji platformy vSphere, ułatwiając identyfikację przyczyn problemów. Ponadto w przypadku klientów korzystających z rozwiązania Veeam Backup & Replication pakiet Veeam MP umożliwia monitorowanie stanu zadań i usług backupu oraz tworzenie raportów na temat chronionych maszyn wirtualnych, wykorzystania repozytoriów kopii zapasowych oraz związanych z tym trendów — a wszystko to z poziomu konsoli System Center.

Więcej informacji o pakiecie Veeam Management Pack dla VMware.

Narzędzie Veeam Smart Plug-in™ (SPI) for VMware

Wykorzystaj dotychczasowe inwestycje w narzędzie HP Operations Manager i zapewnij pracownikom operacyjnym możliwość całodobowego monitorowania środowiska VMware bez potrzeby przeprowadzania specjalistycznych szkoleń czy posiadania doświadczenia z dziedziny wirtualizacji. Narzędzie Veeam SPI umożliwia rozproszone, bezagentowe monitorowanie i zarządzanie infrastrukturą VMware w pełnej współpracy z narzędziem HP Operations Manager. Dane dotyczące wydajności, zdarzeń, konfiguracji, stanu i topologii środowiska VMware są przekazywane bezpośrednio do narzędzia HP Operations Manager, co zapewnia zbiorczy widok infrastruktury fizycznej i wirtualnej na poziomie jednej konsoli.

Dowiedz się więcej na temat monitorowania i zarządzania środowiskiem VMware za pomocą narzędzia HP Operations Manager.

 

Kompleksowe usługi informatyczne

Jeżeli poszukujesz wsparcia w jakiejkolwiek dziedzinie informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne. Każdy projekt to dla nas nowa fascynująca przygoda w świecie technologii informatycznych.

Blog

Dane kontaktowe

Quantumsoft
Park Naukowo Technologiczny
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

+48 77 4432 546

info@quantumsoft.pl