Partner Microsoft

Od ponad 10 lat nasza firma dostarcza technologie Microsoft wspierające funkcjonowanie działów IT. Dzięki doświadczonemu zespołowi specjalistów możemy działać szybko i sprawnie, zgodnie z najlepszymi praktykami rekomendowanymi przez Microsoft. Oferujemy wsparcie w zakresie technologii Microsoft we wdrożeniach i migracjach systemów informatycznych oraz projektach infrastrukturalnych. Znamy się na projektowaniu i wdrażaniu systemów serwerowych, dostępowych oraz bazodanowych. Nasze doświadczenie na początku budowaliśmy współpracując z innymi partnerami firmy Microsoft przy ich wdrożeniach, a od 2012 roku nasza firma jest samodzielnym partnerem Microsoft. Wieloletnia praktyka i certyfikacje są najwyższą gwarancją kwalifikacji oraz kompetencji naszych pracowników w zakresie realizacji zaawansowanych projektów informatycznych.

Narzędzia oferowane przez Microsoft ułatwiają i przyspieszają codzienną pracę w wielu polskich instytucjach i przedsiębiorstwach. Umożliwiają automatyzację kluczowych procesów IT, zapewniają przejrzystość zasobów i związanych z nimi kosztów oraz pozwalają działom IT wywiązywać się ze zobowiązań wobec biznesu.

Kompleksowe usługi informatyczne

Jeżeli poszukujesz wsparcia w jakiejkolwiek dziedzinie informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne. Każdy projekt to dla nas nowa fascynująca przygoda w świecie technologii informatycznych.

Blog

Dane kontaktowe

Quantumsoft
Park Naukowo Technologiczny
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

+48 77 4432 546

info@quantumsoft.pl