HP Business Partner

Hewlett-Packard Company (HP), to amerykańska firma informatyczna z siedzibą w Palo Alto w Kalifornii. W 2010 roku druga pod względem obrotów największa firma informatyczna świata. Producent m.in. komputerów osobistych, serwerów, drukarek i urządzeń poligraficznych oraz dostawca usług IT. Hewlett-Packard znana jest przede wszystkim z produkcji sprzętu komputerowego i elektronicznego, ale dostarcza też infrastrukturę informatyczną, rozwiązania w zakresie druku i przetwarzania obrazu. Wśród znanych technologii opracowanych przez spółkę znajduje się odmiana Uniksa HP-UX oraz procesory PA-RISC, a także liczne usprawnienia w dziedzinie druku. Rozwiązania firmy HP dostarczamy od samego początku działalności, początkowo komputery i drukarki później Serwery, rozwiązania pamięci masowych i sieci.

Mimo sporego doświadczenia we wdrażaniu technologii firmy HP, status HP Business Partner daje nam dodatkowe korzyści w postaci dostępu do najnowszych technologii wchodzących na rynek, bazy wiedzy i wsparcia inżynierów HP dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązania na każde potrzeby biznesowe naszych klientów.

 

Kompleksowe usługi informatyczne

Jeżeli poszukujesz wsparcia w jakiejkolwiek dziedzinie informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne. Każdy projekt to dla nas nowa fascynująca przygoda w świecie technologii informatycznych.

Blog

Dane kontaktowe

Quantumsoft
Park Naukowo Technologiczny
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

+48 77 4432 546

info@quantumsoft.pl