V – Procesory Logiczne vs Procesory Wirtualne

Fortinet bronze partner - portfolio

Na pierwszy rzut oka, świat złośliwego oprogramowania i wielu innych zagrożeń czyhających na Twoją sieć może wydawać się dość przytłaczający: tysiące nowych wariantów złośliwego oprogramowania tworzonych każdego dnia, zaawansowane ataki kierunkowe, luki typu zero-day, key logging – przechwytywanie naciśnięć klawiszy na klawiaturze, phishing – fałszywe wiadomości e-mail i witryny WWW, trojany, bonety służące do masowych ataków. Dodatkowo rośnie na bieżąco pula słownictwa, która opisuje w sposób podobny lub wręcz mylący wiele odrębnych terminów. Prawie codziennie można przeczytać informacje o zaatakowanych organizacjach, wyciekach i kradzieży danych, które powodują ogromne straty finansowe. Jak się przed tym uchronić?

Rozwiązania Fortinet, chroniące przed szerokim spektrum zagrożeń, są rozwijane tak, aby zapewnić bezpieczeństwo w każdej warstwie, co jest wymagane w nowoczesnych sieciach przedsiębiorstw. Są one elastyczne we wdrożeniu i skalowalne w perspektywie wzrostu wymagań. Unikalna kombinacja wysokiej wydajności z dedykowanymi, przyśpieszającymi układami ASIC, zintegrowanych, wielowarstwowych funkcji bezpieczeństwa oraz ciągle aktualizowanej inteligencji dla wykrywania zagrożeń zapewnia najwyższy poziom ochrony sieci, treści i aplikacji dla przedsiębiorstw każdego rozmiaru, jednocześnie redukując całkowity koszt posiadania. Fortinet daje przedsiębiorstwom pewność bezpieczeństwa na poziomie sieci, niezbędnego do chronienia ich własności intelektualnej, prywatności danych klientów czy zgodności z regulacjami.

 

Systemy bezpieczeństwa firmy Fortinet nasi inżynierzy wdrażają już od 2005 roku, czyli prawie od początku działalności firmy Fortinet na świecie. W tym czasie firma Fortinet stała się liderem rozwiązań klasy UTM na świecie oferując coraz to lepsze produkty które my mogliśmy z powodzeniem wdrażać u klientów zapewniając im najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Kompleksowe usługi informatyczne

Jeżeli poszukujesz wsparcia w jakiejkolwiek dziedzinie informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne. Każdy projekt to dla nas nowa fascynująca przygoda w świecie technologii informatycznych.

Blog

Dane kontaktowe

Quantumsoft
Park Naukowo Technologiczny
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

+48 77 4432 546

info@quantumsoft.pl