Nasze usługi

Outsourcing informatyczny jest jednym z najlepszych sposobów na znaczącą redukcję kosztów operacyjnych i jednocześnie polepszenia funkcjonowania działu IT.

Każda firma, która chce zapewnić sobie wsparcie ekspertów od informatyki, traci jedną z najważniejszych wymówek, która brzmi: „nie stać nas na to”. Droga do pełnego wykorzystania najnowszych technologii informatycznych staje otworem właśnie dzięki Outsourcingowi.

Usługi konsultingowe, dzięki którym dokonanie wyboru spośród wielu rozwiązań IT będzie dużo łatwiejsze.

W bardzo szybko zmieniającej się branży IT ciężko jest dobrać optymalne rozwiązania informatyczne dla firm, gdy nie ma się ciągłego kontaktu z najnowszymi i sprawdzonymi rozwiązaniami. Dzięki setkom wdrożonych rozwiązań u naszych klientów, certyfikatom uzyskanym przez naszych Inżynierów jesteśmy w stanie zaoferować usługi doradcze z każdej gałęzi informatyki. Zajmiemy się doborem rozwiązań pamięci masowych, serwerów, licencji małymi i dużymi projektami. Oferujemy kompletne usługi polegające na audycie posiadanych rozwiązań ze wskazaniem możliwych i najlepszych ścieżek rozwoju.

Wdrożenia systemów informatycznych z gwarancją udanego zakończenia całego procesu inwestycyjnego.

W zglobalizowanym świecie XXI wieku, często o wygranym kontrakcie, przetargu decydują szczegóły. Poziom cen wielu produktów i usług jest coraz bardziej zbliżony do siebie, dlatego innowacyjność może być czynnikiem decydującym przy wyborze Twojej oferty. Nie zastanawiaj się jak wdrożyć rozwiązania, zleć to nam!.

Ochrona danych. Nie ryzykuj utraty często najważniejszej wartości w Twojej firmie jaką są dane.

Dane firmowe często są niedoceniane dopóki nie zostaną utracone. Historia zakupów, dane klientów, faktury, historia rozliczeń, baza danych projektów, produktów itp. itd. Dbamy o dane naszych klientów tak samo należycie jak o swoje dane, czyli z najwyższą starannością.

Quantumsoft - informacje o firmie

Naszym głównym profilem działalności jest obsługa informatyczna firm, na rynku działamy od roku 2004. Dzięki dużemu doświadczeniu jak i współpracy z najlepszymi dostawcami sprzętu i usług jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę informatyczną firmie każdej wielkości. Nasza dbałość o szczegóły i jakość obsługi gwarantuje wysoki poziom zadowolenia klientów.

Nasi klienci to firmy z różnych gałęzi gospodarki, różnorodność ta wymusza na Nas ciągłe poszerzanie wiedzy i zdobywanie nowych umiejętności. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować pełne wsparcie w zakresie technologii Microsoft (od Windows Server po całą rodzinę System Center) jak i systemy Unix/Linux. Infrastruktura IT to nie tylko oprogramowanie, dlatego stale poszerzamy naszą wiedzę w dziedzinie Serwerów, pamięci masowych i urządzeń sieciowych (HP, IBM, Dell, NetApp, Fortigate, Cisco, Qnap).

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Mamy nadzieję, że wkrótce będziemy mogli pokazać Państwu lepszą stronę IT.

Z poważaniem

Zespół Quantumsoft

 

Kompleksowe usługi informatyczne

Jeżeli poszukujesz wsparcia w jakiejkolwiek dziedzinie informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne. Każdy projekt to dla nas nowa fascynująca przygoda w świecie technologii informatycznych.

Blog

Dane kontaktowe

Quantumsoft
Park Naukowo Technologiczny
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

+48 77 4432 546

info@quantumsoft.pl