About the project

NAV24 Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich dostawców specjalistycznych usług informatycznych w obszarze aplikacji biznesowych, doradztwa oraz konsultingu i wsparcia technicznego.

 

NAV24 Sp. z o.o. to zespół certyfikowanych inżynierów Microsoft z kompetencjami w zakresie Microsoft Dynamics NAV, CRM jak również rozwiązań Business Intelligence oraz wieloletnim doświadczeniem w obszarze informatyzacji, organizacji przedsiębiorstw i systemów zarządzania.

NAV24 Sp z o.o.to firma informatyczna specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań Microsoft Dynamics. Właśnie z tego względu ma specyficzne i wysokie wymagania w stosunku do posiadanej infrastruktury informatycznej. Ważną kwestią jest możliwość szybkiego utworzenia środowiska testowego lub demonstracyjnego.

Naszym zadaniem zrealizowanym u tego klienta było wdrożenie Microsoft Active Directory na dostarczonym serwerze HP z wykorzystaniem technologii wirtualizacji Microsoft Hyper-V. Głównym celem tego wdrożenia było uzyskanie maksymalnie bezpiecznego środowiska informatycznego dla zespołu programistów, którzy będą mogli w prosty i szybki sposób uzyskać dostęp do przygotowanych wirtualnych maszyn testowych. Dodatkowo na serwerze utrzymywany jest Microsoft SQL Server 2012 R2 poddawany dużym obciążeniom roboczym zarówno testowym jak i produkcyjnym.

More details

 • Klient:
  Nav24 Sp z o.o.
 • Użyte technologie :
  • Microsoft Active Directory
  • Microsoft Hyper-V
  • Wirtualizacja
  • Serwery HP

Related items

Kompleksowe usługi informatyczne

Jeżeli poszukujesz wsparcia w jakiejkolwiek dziedzinie informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne. Każdy projekt to dla nas nowa fascynująca przygoda w świecie technologii informatycznych.

Blog

Dane kontaktowe

Quantumsoft
Park Naukowo Technologiczny
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

+48 77 4432 546

info@quantumsoft.pl