About the project

Firma Silspek Rubber to specjaliści w produkcji mieszanek silikonowych. Już od roku 1999 zajmuje się sprzedażą i dystrybucją, natomiast od 2005 roku także produkcją mieszanek silikonowych na bazie surowców renomowanych producentów.

 


W związku z dynamicznym rozwojem firmy i zwiększaniem zatrudnienia produkt Microsoft Windows SBS 2011 Standard z dodatkiem Premium Add-on przestał być wystarczający dla firmy. Do naszych zadań należało opracowanie strategii i przeprowadzenie migracji ze środowiska SBS do pełnej wersji Windows Server. Migracji podlegały zarówno same produkty Windows Server, jak i Exchange Server, SQL Server, wszystkie konta użytkowników i komputerów. W celu zrealizowania tego zadania dostarczyliśmy do klienta licencje jak i nowe serwery HP Proliant. Dodatkowo środowisko zostało zwirtualizowane z użyciem Microsoft Windows 2012 Hyper-V Server.

More details

 • Klient:
  Silspek Rubber Sp z o.o. Sp K.
 • Użyte technologie :
  • Microsoft Active Directory
  • Microsoft Hyper-V
  • Wirtualizacja
  • Serwery HP

Related items

Media

{YouTube}cPNhMmZhrYA{/YouTube}

Kompleksowe usługi informatyczne

Jeżeli poszukujesz wsparcia w jakiejkolwiek dziedzinie informatyki, to jesteś w dobrym miejscu. Dzięki ciągłemu poszerzaniu wiedzy i zdobywanemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom kompleksowe rozwiązania informatyczne. Każdy projekt to dla nas nowa fascynująca przygoda w świecie technologii informatycznych.

Blog

Dane kontaktowe

Quantumsoft
Park Naukowo Technologiczny
ul. Technologiczna 2
45-839 Opole

+48 77 4432 546

info@quantumsoft.pl