Outsourcing i usługi informatyczne dla firm i instytucji

Grupa Kapitałowa Otmuchów S.A.  powstała w 2011 roku składa się z 4 filarów biznesowych - spółek: ZPC Otmuchów S.A., PWC Odra S.A. z Brzegu, Jedność Sp. z o.o. ze Wschowy, Aero Snack Sp. z o. o. oraz z 3 spółek wspierających działalność podstawową: Otmuchów Inwestycje, Otmuchów Marketing oraz Victoria Sweet Sp. z o.o.

 

Grupa Kapitałowa Otmuchów to jedyna taka Grupa na polski rynku składająca się z silnych i mocno wyspecjalizowanych spółek produkcyjnych, jednocześnie wspieranych operacyjnie przez firmy uzupełniające skład Grupy – wsparcie procesów logistycznych, inwestycyjnych i marketingowych. W całej Grupie zatrudnionych jest około 1000 osób.

Naszym zadaniem było opracowanie scenariusza migracji rozwiązania wirtualizacji Xen Server 5.0.6 do nowszej wersji rozwiązań wirtualizacyjnych wraz z wdrożeniem systemu. Jako rozwiązanie wirtualizacji wybraliśmy Microsoft Windows Hyper-V Server 2012 R2, wspierany przez najnowszą linię serwerów HP Proliant G8. Microsoft Hyper-V Server 2012 R2 to solidna i nowoczesna platforma wirtualizacji, która zapewnia niskim kosztem dzięki usłudze klastrowania wysokie poziomy niezawodności i dostępności kluczowych systemów informatycznych firmy.