Outsourcing i usługi informatyczne dla firm i instytucji

NAV24 Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich dostawców specjalistycznych usług informatycznych w obszarze aplikacji biznesowych, doradztwa oraz konsultingu i wsparcia technicznego.

 

NAV24 Sp. z o.o. to zespół certyfikowanych inżynierów Microsoft z kompetencjami w zakresie Microsoft Dynamics NAV, CRM jak również rozwiązań Business Intelligence oraz wieloletnim doświadczeniem w obszarze informatyzacji, organizacji przedsiębiorstw i systemów zarządzania.

NAV24 Sp z o.o.to firma informatyczna specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań Microsoft Dynamics. Właśnie z tego względu ma specyficzne i wysokie wymagania w stosunku do posiadanej infrastruktury informatycznej. Ważną kwestią jest możliwość szybkiego utworzenia środowiska testowego lub demonstracyjnego.

Naszym zadaniem zrealizowanym u tego klienta było wdrożenie Microsoft Active Directory na dostarczonym serwerze HP z wykorzystaniem technologii wirtualizacji Microsoft Hyper-V. Głównym celem tego wdrożenia było uzyskanie maksymalnie bezpiecznego środowiska informatycznego dla zespołu programistów, którzy będą mogli w prosty i szybki sposób uzyskać dostęp do przygotowanych wirtualnych maszyn testowych. Dodatkowo na serwerze utrzymywany jest Microsoft SQL Server 2012 R2 poddawany dużym obciążeniom roboczym zarówno testowym jak i produkcyjnym.