Outsourcing i usługi informatyczne dla firm i instytucji

Grupa ZPC Otmuchów jest jednym z wiodących polskich producentów słodyczy, w tym przede wszystkim cukierków czekoladowych, chałwy, mleczek, karmelków, żelków a także batonów, płatków śniadaniowych oraz słonych przekąsek.

Włoskie Podróże to biuro podróży realizujące podróże do Italii. W ofercie posiada wycieczki wysokogórskie, trekking, ferraty, wycieczki krajoznawcze a także wycieczki grupowe.

Frma Arcotech jest bezpośrednim importerem urządzeń kosmetycznych, pomiarowych oraz sprzętu RTV i AGD.

Firma Unitrez Ochrona specjalizuje się w ochronie osób i mienia. Zabezpiecza także imprezy masowe oraz konwoje gotówki.

Angra Sp z o.o. to firma produkująca różne rodzaje szkła dla kontrahentów na całym świecie. Specyfika produkcji wymaga zapewnienia ciągłego i niezawodnego działania infrastruktury informatycznej.

Adamiec Sp  z o.o. wykonuje usługi cięcia wodą, frezowania, gratowania, piaskowania, gwintowania oraz lakierowania proszkowego.

Unitrez Elektronik oferuje systemy alarmowe począwszy od małych instalacji w domkach jednorodzinnych, sklepach po zintegrowane systemy zabezpieczeń w dużych obiektach przemysłowych, gmachach użyteczności publicznej i bankach.

NAV24 Sp z o.o. to firma informatyczna specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań Microsoft Dynamics. Właśnie z tego względu ma specyficzne i wysokie wymagania w stosunku do posiadanej infrastruktury informatycznej. Ważną kwestią jest możliwość szybkiego utworzenia środowiska testowego lub demonstracyjnego.

Firma Jedność to producent pellet na snacki i prażynki w Polsce i w Europie.

Firma Asys projektuje i sprzedaje roboty oraz części do robotów, a także kompletne systemy manipulacyjne - ASYS-Micronicfabs.

Pro Media Sp z o.o. jest wydawcą min. Nowej Trybuny Opolskiej, tygodnika Teraz-Opole, portalu www.nto.pl, mmopole. To największy wydawca prasowy na Opolszczyźnie. Specyfika prowadzonego biznesu, wymaga zapewnienia dostępności kluczowych systemów informatycznych przez 24h, 365 dni w roku.

Firma Vip Car Sp z o.o. działa w branży motoryzacyjnej na opolszczyźnie od 1992 roku. Firma sprzedaje samochody Renault, Dacia, Nissan oraz Isuzu, zajmuje się także serwisem samochodów wszystkich marek oraz posiada usługi Stacji Kontroli Pojazdów.