Outsourcing i usługi informatyczne dla firm i instytucji

Skorzystaj z naszej oferty Outsourcingu i przestań martwić się o swoje IT. Zobacz kto nam zaufał i się nie zawiódł. Outsourcing informatyczny umożliwia znaczącą redukcję kosztów operacyjnych związanych z IT i jednocześnie polepsza funkcjonowanie działu IT.

9
lat działalności
326
instalacji Windows Server
79
zadowolonych klientów
148
zrealizowanych projektów
16
Firm i instytucji objętych stałym wsparciem serwisowym

Obsługa Informatyczna

Skorzystaj z naszej oferty Outsourcingu i przestań martwić się o swoje IT. Zobacz kto nam zaufał i się nie zawiódł. Outsourcing informatyczny umożliwia znaczącą redukcję kosztów operacyjnych i jednocześnie polepsza funkcjonowanie działu IT.

Więcej →

Infrastruktura IT

Oferujemy rozwiązania sprzętowe i systemowe w zakresie infrastruktury informatycznej dla firm oraz instytucji. Nasi specjaliści dysponują obszerną wiedzą z zakresu dostosowania rozwiązań technologicznych odpowiednich do potrzeb. Zapewniamy fachową konsultację i doradztwo.

Więcej →

Usługi Informatyczne

Realizujemy na terenie całego kraju różne projekty informatyczne. Nasze usługi, pomogły wielu firmom i instytucją w zdobyciu nowych technologii, podniesieniu poziomu bezpieczeństwa czy poprawieniu komfortu pracy ze środowiskiem informatycznym.

Więcej →

Ostatnie projekty

Firma Silspek Rubber to specjaliści w produkcji mieszanek silikonowych. Już od roku 1999 zajmuje się sprzedażą i dystrybucją, natomiast od 2005 ...
Zobacz
NAV24 Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich dostawców specjalistycznych usług informatycznych w obszarze aplikacji ...
Zobacz
Głubczyce – powiat w województwie opolskim. Dla Starostwa Powiatowego w Głubczycach dostarczyliśmy serwer Synology i oprogramowanie Veeam ...
Zobacz
Grupa Kapitałowa Otmuchów S.A. powstała w 2011 roku składa się z 4 filarów biznesowych - spółek: ZPC Otmuchów S.A., PWC Odra S.A. z Brzegu, ...
Zobacz

NAV24 Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej doświadczonych polskich dostawców specjalistycznych usług informatycznych w obszarze aplikacji biznesowych, doradztwa oraz konsultingu i wsparcia technicznego.

 

NAV24 Sp. z o.o. to zespół certyfikowanych inżynierów Microsoft z kompetencjami w zakresie Microsoft Dynamics NAV, CRM jak również rozwiązań Business Intelligence oraz wieloletnim doświadczeniem w obszarze informatyzacji, organizacji przedsiębiorstw i systemów zarządzania.

NAV24 Sp z o.o.to firma informatyczna specjalizująca się we wdrażaniu rozwiązań Microsoft Dynamics. Właśnie z tego względu ma specyficzne i wysokie wymagania w stosunku do posiadanej infrastruktury informatycznej. Ważną kwestią jest możliwość szybkiego utworzenia środowiska testowego lub demonstracyjnego.

Naszym zadaniem zrealizowanym u tego klienta było wdrożenie Microsoft Active Directory na dostarczonym serwerze HP z wykorzystaniem technologii wirtualizacji Microsoft Hyper-V. Głównym celem tego wdrożenia było uzyskanie maksymalnie bezpiecznego środowiska informatycznego dla zespołu programistów, którzy będą mogli w prosty i szybki sposób uzyskać dostęp do przygotowanych wirtualnych maszyn testowych. Dodatkowo na serwerze utrzymywany jest Microsoft SQL Server 2012 R2 poddawany dużym obciążeniom roboczym zarówno testowym jak i produkcyjnym.